• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

10 травня

"Тоттенгем" всуху "виніс" топ-команду Німеччини з Ліги чемпіонів: відеоогляд

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів лондонський "Тоттенгем Готспур" обіграв дортмундську "Боруссію" з рахунком 1:0 і завоював путівку в чвертьфінал.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Боруссія" - "Тоттенгем Готспур".

Німецький клуб мав відчутну перевагу по ходу всього матчу, завдавши в чотири рази більше ударів, ніж суперник - 20-5. Втім, незважаючи на всі зусилля, відзначитися дортмундцам так і не вдалося. Їх ударам або бракувало влучності, або прекрасно грав Льоріс. Єдиний гол був забитий на початку другого тайму. Кейн вийшов один на один і чітко переграв голкіпера. Цей удар так і залишився єдиним ударом у ворота у англійців за весь матч.

БОРУССІЯ - ТОТТЕНГЕМ ГОТСПУР: ВІДЕО ГОЛУ

"Тоттенгем" обіграв суперника з рахунком 4:0 за сумою двох зустрічей і тепер зіграє в 1/4 фіналу.

"Боруссія" Дортмунд Німеччина - "Тоттенгем Готспур" Лондон Англія - 0:1 (0:0) - перший матч - 0:3

Гол: Кейн, 48

"Боруссія": Бюркі, Геррейро (Пулішіч, 62), Аканджі, Діалло, Вітсель, Гетце, Вайгль, Вольф (Ларсен, 62), Санчо, Ройс (Ділейні, 74), Алькасер.

"Тоттенгем": Льоріс, Санчес, Вертонген, Девіс, Алдервейрелд, Уінкс (Дайер, 55), Сіссоко, Еріксен (Роуз, 83), Орьє, Кейн, Сон Хин Мін (Ламела, 71).

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯД ВСІХ ІГОР