RU  UA  EN

Середа, 29 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.50

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Краснодар - Олімпіакос - 1:2 Хроніка матчу

У матчі-відповіді плей-офф раунду Ліги чемпіонів російський "Краснодар" зустрічався з грецьким "Олімпіакосом". "Апостроф" провів онлайн-трансляцію цього матчу.

Олімпіакос - Краснодар - 4:0 Хроніка матчу

У першому матчі плей-офф раунду Ліги чемпіонів грецький "Олімпіакос" грав з російським "Краснодаром". "Апостроф" провів онлайн-трансляцію цього матчу.

Порту - Краснодар 2-3 Хроніка матчу, відео голів

У матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів португальський "Порту" грав з російським "Краснодаром". "Апостроф" вів онлайн-трансляцію цього поєдинку.

Краснодар - Порту - 0:1 Хроніка матчу, відео голу

У першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів російський Краснодар зустрічався з португальським Порту. "Апостроф" провів онлайн-трансляцію цього поєдинку.

Брюгге - Динамо - 1-0 Хроніка матчу, відео голу

У першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів київське Динамо зустрічалося з бельгійським Брюгге. "Апостроф" вів онлайн-трансляцію цього поєдинку.

Тоттенгем Готспур - Ліверпуль - 0:2 Всі подробиці фіналу Ліги чемпіонів, відео голів

У фінальному матчі Ліги чемпіонів зустрічалися "Тоттенгем Готспур" і "Ліверпуль". "Апостроф" провів онлайн-трансляцію цього цікавого протистояння, яке визначило найсильнішу команду Європи

Аякс - Тоттенгем Готспур - 2:3 Хроніка матчу, відео голів

У другому півфінальному матчі Ліги чемпіонів зустрілися голландський "Аякс" і англійський "Тоттенгем Готспур". "Апостроф" стежив за ходом цієї цікавої зустрічі в онлайн-трансляції