Середа, 24 квітня

24 квітня

Реал - Аякс: відео голів

"Реал" розгромно програв "Аяксу" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і сенсаційно вилетів з Ліги чемпіонів. Матч на "Бернабеу" завершився поразкою "вершкових" з рахунком 1:4.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Реал" - "Аякс".

"Аякс" вийшов вперед вже на 7-й хвилині матчу. Душан Тадич підхопив м'яч після невдалого пасу назад від Тоні Крооса, пройшов флангом і віддав на Зіеша, який з меж штрафного відправив м'яч у дальній кут

На 18-й хвилині гості забили ще раз - Тадич красивим фінтом пішов від Каземіро, віддав на Давида Нереса, який обіграв гравця, а також воротаря "Реала" і відправив м'яч у сітку.

В середині другого тайму "Аякс" забив третій гол - Тадич красивим ударом відправив м'яч під поперечину. Арбітри подивилися відеоповтор, так як була підозра на те, що в атаці "Аякса" перед голом м'яч пішов за бокову лінію поля, і зарахували взяття воріт.

На 70-й хвилині "Реал" відіграв один м'яч - після удару Марко Асенсіо м'яч залетів у ворота від штанги. Але через дві хвилини Лассе Шене зі штрафного поставив крапку в матчі.

РЕАЛ - АЯКС: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ОГЛЯД МАТЧУ

РЕАЛ - АЯКС - 1:4 (перший матч - 2:1)

Голи: Асенсіо, 70 - Зіеш, 7, Нерес, 19, Тадич, 65, Шене, 72