Субота, 20 квітня

20 квітня

19 квітня

Краща збірна світу впевнено обіграла Росію у відборі Євро-2020: відеоогляд

Збірні Бельгії та Росії провели перший матч в рамках відбору Чемпіонату Європи-2020. Гра, що проходила в Брюсселі, завершилася перемогою господарів поля з рахунком 3:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Бельгія - Росія.

Бельгійці, які є найкращою командою світу за версією ФІФА, відкрили рахунок вже на 14-й хвилині, коли точним ударом відзначився Тілеманс. Вже через дві хвилини голкіпер збірної Бельгії Тібо Куртуа допустив прикру помилку, коли подарував м'яч Черишеву, який в простій ситуації відправив м'яч у сітку.

Ще до перерви Еден Азар реалізував пенальті, який сам і заробив, а за кілька хвилин до закінчення зустрічі капітан бельгійців забив свій другий м'яч.

Бельгія - Росія - 3:1 (2:1)

Голи: Тілеманс 14, Еден Азар 45 (пенальті), 88 - Черишев 16

Бельгия: Куртуа, Алдервейрелд, Бойата, Вертонген, Кастань, Тілеманс, Дендонкер, Торган Азар (Шадлі 84), Мертенс, Батшуайі, Еден Азар

Росія: Гільєрме, Маріо Фернандес, Набабкін, Джикія, Кудряшов, Жирков, Ахметов, Головін, Кузяєв (Антон Міранчук 26), Черишев (Чалов 64), Дзюба (Смолов 77)

Попередження: Головін 18, Мертенс 88.

Вилучення: Головін 90 + 1.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що збірна України прогулялася по Лісабону перед матчем із Португалією.