Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Нідерланди - Німеччина: відео голів

У матчі 2-го туру відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року збірна Нідерландів на своєму полі зазнала поразки від Німеччини з рахунком 2:3.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Нідерланди - Німеччина.

Рахунок був відкритий на 15-й хвилині, відзначився Лерой Сане, який отримав передачу від Ніко Шульца і з близької відстані розстріляв ворота голландців. На 34-й хвилині перевагу німецької команди збільшив Серж Гнабрі, якому вдався блискучий удар з-за меж штрафного майданчика.

На початку другого тайму Маттейс де Лігт скоротив відставання в рахунку, точно пробивши головою після навісу Мемфіса Депая. Незабаром Депай зрівняв рахунок, відзначившись ударом з близької відстані. Розв'язка наступила на 90-й хвилині. Ілкай Гюндоган знайшов на куті штрафного Марко Ройса, який прострілив в центр і Шульц точно пробив в кут.

НІДЕРЛАНДИ - НІМЕЧЧИНА: ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Нідерланди - Німеччина - 2:3 (0:2)

Голи: де Лігт (48), Депай (63) - Сане (15), Гнабрі (34), Шульц (90)