Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

"Шахтар" здобув розгромну перемогу над клубом Прем'єр-ліги в контрольному матчі

"Шахтар" скориставшись паузою в чемпіонаті України через міжнародні матчі, в товариському матчі розгромив "Олімпік" з рахунком 4:0.

Рахунок був відкритий в кінцівці першого тайму, відзначився Фернандо. На початку другого тайму перевагу "гірників" збільшив Веллінгтон Нем. В середині тайму рахунок до крупного довів новачок "Шахтаря" Тете. Перед самим свистком на перерву остаточний рахунок встановив ще один новачок команди Антоніо.

"Шахтар" - "Олімпік" - 4:0 (1:0)

Голи: Фернандо (44), Нем (55), Тете (68), Маркос Антоніо (89)

"Шахтар": Шевченко (Кудрик, 46), Болбат, Малишев (Степаненко, 46), Бондаренко, Ісмаїлі (Сіпріано, 58), Маркос Антоніо, Майкон (Патрік, 46), Тете (Нем, 46), Тайсон (Тете, 67), Фернандо (Соломон, 46), Тотовицькій (Дентіньо, 46)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Динамо" зіграло внічию з "Поліссям" в товариському матчі.