Неділя, 5 травня

5 травня

"Динамо" здійснило футбольний подвиг у матчі з "Зорею": відеоогляд

В рамках 23-го туру чемпіонату України "Зоря" в Запоріжжі приймала "Динамо". Зустріч завершилася вольовою перемогою киян з рахунком 3:2.

ЗОРЯ - ДИНАМО: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ

"Зоря" вийшла вперед в середині першого тайму - Олександр Караваєв з центру штрафного майданчика пробив під штангу. Збільшити свою перевагу господарям вдалося відразу після того, як "Динамо" залишилося в меншості (другу жовту картку отримав Тамаш Кадар). Сілас пробив зі штрафного, Денис Бойко відбив м'яч перед собою, а Максим Білий зіграв на добиванні.

Однак в наступні десять хвилин "Динамо" зуміло відігратися в меншості. Спершу Віталій Буяльський відзначився після класного проходу і передачі від Віктора Циганкова, а потім вже сам капітан киян відзначився красивим ударом зі штрафного.

Останні двадцять хвилин матчу команди провели в рівних складах - Білий отримав червону картку за зрив виходу один на один.

Кияни зуміли вирвати перемогу завдяки голу з пенальті, який був призначений за гру рукою В'ячеслава Чечера. Одинадцятиметровий реалізував Циганков.

"Зоря" - "Динамо" - 2:3

Голи: Караваєв, 32, Білий, 54 - Буяльський, 58, Циганков, 63, 82 (з пенальті)

"Зоря": Махарадзе, Чеберко, Білий, Літвин, Караваєв, Сілас (Матеус, 60), Казаков, Хомченовський, Кабаєв (Чечер, 71), Луньов, Будківський (Іванович, 77).

"Динамо": Бойко, Миколенко, Кадар, Шабанов, Кендзьора, Шепелев, Буяльський (Сидорчук, 90+4), Вербич, Шапаренко (Гармаш, 46), Циганков, Русин (Сідклей, 46)

Попередження: Сілас, 43, Будківський, 46, Луньов, 57, Кабан, 60, Білий, 62, Чечер, 81 - Шапаренко, 39, Кадар, 48, Кендзьора, 57, Буяльський, 84, Вербич, 90+1

Вилучення: Білий, 69 - Кадар, 54

Раніше "Апостроф" також повідомляв про те. що "Шахтар" в 23-му турі обіграв "Олександрію".