Вівторок, 23 квітня
  • НБУ:EUR 41.85

23 квітня

"Барселона" вирвала перемогу в матчі лідерів чемпіонату Іспанії: відеоогляд

У центральному матчі 31-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона" приймала "Атлетико". Господарі поля здобули перемогу з рахунком 2:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Барселона" - "Атлетіко".

У першому таймі "Барселона" була активніше, але не реалізувала свої шанси. Найнебезпечніший момент біля воріт Яна Облака виник на 14-й хвилині, коли після удару Жорді Альби "Атлетіко" врятувала штанга.

У середині першого тайму гості залишилися в меншості - Дієго Коста отримав пряму червону картку за те, що висловив щось арбітру.

Другий тайм також пройшов за переваги "Барселони". Облак кілька разів рятував "Атлетіко", але в кінцівці зустрічі каталонці все ж таки добилися свого. Спершу красивим обвідним ударом з-за меж штрафного відзначився Луїс Суарес, а через дві хвилини крапку в матчі поставив Лео Мессі.

Після цієї перемоги "Барса" набрала 73 очки і відірвалася від "Атлетіко", який займає другий рядок, вже на 11 очок.

"Барселона" - "Атлетіко" - 2:0

Голи: Суарес, 85, Мессі, 87

"Барселона": тер Штеген, Піке, Серджі Роберто (Семеду, 84), Лангле, Альба, Артур (Малком, 63), Бускетс, Ракітіч, Коутіньо (Аленья, 80), Мессі, Суарес.

"Атлетіко": Облак, Хіменес, Годін, Філіпе Луїс (Мората, 58), Арьяс (Корреа, 34), Сауль, Коке, Парті, Родрі Ернандес (Хуанфран, 90), Дієго Коста, Грізманн.

Вилучення: Коста, 28