• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

19 квітня

Футболіст збірної України провів прекрасний матч в Європі: опубліковано відео

Український півзахисник "Генка" Руслан Малиновський відзначився дублем у матчі 3-го туру другого етапу чемпіонату Бельгії проти "Генту" (2:1).

Малиновський реалізував пенальті на 43-й хвилині, а перед самим свистком на перерву відправив у ворота суперника другий гол. Варто відзначити, що за "Гент" зіграли українці Роман Яремчук і Роман Безус, але вони не відзначилися результативними діями.

"Генк" - "Гент" - 2:1 (2:0)

Голи: Малиновський, 43 (пен), 45 - Дерейк, 87

В даний момент "Генк" лідирує в турнірній таблиці бельгійського чемпіонату, випереджаючи найближчого переслідувача "Брюгге" на чотири очки.

У нинішньому сезоні 25-річний Малиновський провів за "Генк" 45 матчів у всіх турнірах, в яких забив 14 голів і віддав 13 результативних передач.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Малиновський та Яремчук провели яскраві матчі в Бельгії.

Розділ: Спорт Тема: Футбол