НБУ:USD  38.85

29 березня

28 березня

Шахтар у драматичному матчі вибив Динамо з Кубка України

Донецький "Шахтар" став півфіналістом Кубка України. У матчі чвертьфіналу турніру донеччани обіграли київське "Динамо". В основний час команди зіграли внічию 1:1, а в серії пенальті "гірники" виграли 4:3.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" - "Динамо".

Кияни досить швидко вийшли вперед зусиллями Гармаша, який розпечатав ворота П'ятова вже на 9-й хвилині. Відігратися "гірники" змогли тільки на 57-й хвилині, коли свій гол забив Мораес.

Після цього команди відіграли два додаткових тайми, але голів не забивали. У серії пенальті "гірники" були сильнішими - 4:3.

Шахтар - Динамо 1:1 (4:3 по пен)

Голи: Мораес, 57 - Гармаш, 9

"Шахтар": Пятов - Болбат, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі - Степаненко (Майкон, 91), Патрік (Соломон, 46) - Марлос (ньому, 67), Коваленко, Тайсон - Мораес.

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Шепелєв, Шапаренко (Буяльський, 81) - Циганков, Гармаш, Вербич - Сидклей.

Попередження: Тайсон, Степаненко, Патрік, Мораес, Соломон, Майкон, Болбат — Кендзьора, Шапаренко, Гармаш, Шепелєв, Сідклей

На 61-й хвилині був вилучений Денис Гармаш (Динамо) (повторне попередження).

На 69-й хвилині був видалений Жуніор Мораес (Шахтар) (повторне попередження).