Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Рівень - Бог: Мессі вивів "Барселону" до півфіналу Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Барселона" вдома знову обіграла "Манчестер Юнайтед". На цей раз "червоні дияволи" зазнали поразки з рахунком 0:3. Зустріч відбулася в Барселоні на стадіоні "Камп Ноу".

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Манчестер Юнайтед" - "Барселона".

Перемогу каталонському клубу принесли голи Ліонеля Мессі на 16-й і 20-й хвилинах матчу і Філіппе Коутіньо на 61-й хвилині. Всі м'ячі були забиті ударами з-за меж штрафного. У другому голі грубу помилку допустив де Хеа, який пропустив нескладний м'яч під пахвою.

У півфіналі турніру "Барселона" зіграє проти переможця пари "Ліверпуль" - "Порту".

"Барселона" Іспанія - "Манчестер Юнайтед" Англія - 3:0 (2:0)

"Барселона": тер Штеген, Роберто (Семеду, 70), Піке, Лангле, Альба, Ракітіч, Бускетс, Артур (Відаль, 75), Коутіньо (Дембеле, 81), Мессі, Суарес.

"Манчестер Юнайтед": де Хеа, Джонс, Лінделеф, Смоллінг, Янг, Фред, Мактомінай, Погба, Лінгард (Санчес, 80), Марсьяль (Далот, 65), Решфорд (Лукаку, 73).

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯД ВСІХ ІГОР