Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

У Бразилії арбітр достроково завершив футбольний матч через незвичайну причину: опубліковано відео

Матч другого бразильського дивізіону між командами "Ікаса" і "Пакахус" не був дограний через незвичайну причину.

Арбітр зустрічі був змушений зупинити гру на 89-й хвилині, коли на стадіоні закінчилися м'ячі. Всі п'ять ігрові сфери, що знаходилися на арені, були вибиті футболістами протягом матчу за межі спортивної споруди. У підсумку жоден із м'ячів знайти так і не вдалося. Після тривалого очікування суддя вирішив дати фінальний свисток, коли до кінця зустрічі з урахуванням доданого ним часу залишалося шість хвилин.

Відзначимо, що на момент завершення зустрічі "Пакахус" вигравав у "Ікаси" з рахунком 2:1.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що один з кращих футболістів світу зробив несподівану заяву по своєму майбутньому.

Розділ: Спорт Тема: Футбол