Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Визначився суперник збірної України в півфіналі чемпіонату світу

Збірна Італії в 1/4 фіналу чемпіонату світу U20 обіграла команду Малі. У півфіналі італійці зіграють зі збірною України, яка в чвертьфіналі перемогла Колумбію.

Італійці швидко відкрили рахунок завдяки автоголу Коне. Через кілька хвилин африканці залишилися вдесятьох через вилучення Діакіте. Незважаючи на нерівні склади малійці зуміли зрівняти рахунок, відзначився Койта. У другому таймі Італію вивів вперед Пінамонті. Втім, малійці не здалися і незабаром знову відігралися, завдяки голу Камара. У кінцівці зустрічі чисельна більшість все ж позначилася і перемогу Італії принесли голи Пінамонті і Фраттезі.

Півфінальний матч Україна - Італія відбудеться 11 червня в Любліні. Початок зустрічі о 18:30.

Італія - Малі - 4:2 (1:1)

Голи: Коне (12, автогол), Пінамонті (60, 83, з пенальті), Фраттезі (84) - Койта (38), Камара (79)

Італія: Пліццарі, Пеллегріні, Дель Прато, Раньєрі, Габбі, Еспозіто (Бетелл, 68), Фраттезі, Белланова, Тріпальделлі, Скамакка, Пінамонті (Олівьері, 88).

Малі: Койта, Фофана (Траоре, 90), Камара, Діабі, Кануте, Конан, Сіссоко, Діакіте, Драме (Конте, 85), Койта, Коне (Траоре, 70).