Четвер, 25 квітня

25 квітня

Українські легкоатлетки завоювали медалі на престижному турнірі в Італії

Українські легкоатлетки Ірина Геращенко та Ольга Ляхова завоювали срібні медалі на турнірі в італійському місті Падуя.

Ляхова стала другою в забігу на 800 метрів. Українка подолала дистанцію за 2:01.16 хв і поступилася лише кенійці Юніс Сум. Даний результат Ляхової виявився майже на секунду гірше її найкращого показника в 2019 році. У червні українська легкоатлетка пробігла 800 метрів за 2:00.35 в рамках етапу Діамантової ліги в Рабаті, але тоді зайняла тільки 3 місце.

Геращенко посіла друге місце в стрибках у висоту. Їй вдалося подолати висоту 1,90 м. Переможницею стала росіянка Марія Ласіцкене, яка взяла висоту 1,94 м. Найкращим результатом Геращенко в цьому сезону був 1,99 м на турнірі в Німеччині.

Раніше повідомлялося, що український легкоатлет Богдан Бондаренко став переможцем етапу Діамантової ліги.