Середа, 24 квітня

24 квітня

Команда Реброва створила сенсацію в Лізі чемпіонів

Угорський "Ференцварош", який очолює Сергій Ребров, створив справжню сенсацію в матчі-відповіді 1-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, обігравши болгарський "Лудогорець", який зовсім недавно досить успішно виступав у груповому етапі ЛЧ.

Вже до 22-ї хвилини гри команда українського фахівця вела в рахунку 2:0. Перший м'яч забив наш співвітчизник Ігор Харатін, а другий Міхал Шкварка. Цікаво, що два ассиста зробив інший українець - Олександр Зубков. Після цього господарям вдалося скоротити відставання в рахунку. Але Токмач Нгуєн на 48-й хвилині забив третій м'яч у ворота "Лудогорця". Болгарський клуб зміг відповісти лише голом на 69-й хвилині, коли м'яч у свої ворота переправив гравець "Ференцвароша" Марцел Хейстер.

"Лудогорець" - "Ференцварош" - 2:3 (перший матч - 1:2)

Голи: Харатін, 17 - 0:1; Шкварка, 21 - 0:2; Терзієв, 24 - 1:2; Нгуєн, 48 - 1:3; Хейстер, 69 - 2:3 (автогол).

Нереалізований пенальті: Шверчок, 29 ( "Лудогорець").

Вилучення: Моці, 82 ( "Лудогорець").

У наступному раунді турніру "Ференцварош" зіграє з мальтійською "Валлеттою".

Раніше "Апостроф" повідомляв, що зірковий український футболіст різко відповів на чутки про переїзд до Росії.