Четвер, 28 березня

28 березня

Команда Зінченко програла у фіналі престижного турніру: відео

20 липня, у фіналі турніру Asia Trophy by Premier League "Манчестер Сіті" поступився "Вулвергемптону".

За 90 хвилин основного часу команди не змогли забити жодного м'яча. У першому таймі відзначитися могли "городяни", однак Рахім Стерлінг не реалізував 11-метровий удар. У підсумку переможця довелося визначати у серії післяматчевих пенальті, де більш вдалими виявилися гравці "Вулвергемптона".

Український півзахисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко відіграв у матчі 62 хвилини, після чого він був замінений на Анхеліньо.

"Вулвергемптон" - "Манчестер Сіті" - 0:0 (по пенальті - 3:2)

Серія пенальті: Коуді - 0:0, Гюндоган - 0:0, Беннетт - 1:0, Д. Сілва - 1:0, Кілман - 1:0, Данілу - 1:1, Перрі - 2:1, А. Гарсія - 2:2, Вінагре - 3:2, Нмеча - 3:2.

"Вулверхемптон": Патрісіу, Беннет, Коуді, Болі (Кілман, 79), Траоре (Сандерсон, 63), Дендонкер (Хонг Ван, 80), Невеш (Тейлор, 79), Моутіньо (Кандл, 79), Хонні (Вінагре, 63), Жота (Перрі, 63), Гіббс-Уайт (Енніс, 63).

Манчестер Сіті: Браво, Данілу, Стоунз (Гюндоган, 46), Ляпорт (Харвуд-Белліс, 62), Зінченко (Анхеліньо, 62), Бернарб (Уокер, 46), Родрі (А. Гарсія, 62), Де Брюйне (Б . Сілва, 46), Поведа (Найт, 74), Стерлінг (Д. Сілва, 46), Сані (Нмеча, 62).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що легенда англійського футболу забив черговий красивий гол.