Середа, 24 квітня

24 квітня

"Реал" переміг "Арсенал" у надвольову матчі кубка чемпіонів: відео

Мадридський "Реал" обіграв лондонський "Арсенал" у матчі Міжнародного кубка чемпіонів.

Гра відбулася в місті Лендовер (штат Меріленд, США) і завершилася перемогою "вершкових" лише в серії пенальті. Перший тайм матчу залишився за лондонським клубом, якому вдалося двічі вразити ворота суперника - забивали Олександр Ляказетт і П'єр-Емерік Обамеянг. Однак після перерви мадридці змогли перевести гру в серію пенальті завдяки голам Гарета Бейла і Марко Асенсіо.

Цікаво, що матч команди завершували не в повних складах через вилучення Начо Фернандеса і Сократіса Папастатопулоса. Також великою втратою для "Реала" стала важка травма Асенсіо, який тепер може пропустити весь наступний сезон.

"Реал" - "Арсенал" - 2:2, по пенальті - 3:2

Голи: Ляказетт, 10 (з пен.); Обамеянг, 24; Бейл, 56; Асенсіо, 59.

Серія пенальті: Нелсон - 0:1, Бейл - 0:1, Джака - 0:1, Іско - 1:1, Сака - 1:2, Варан - 2:2, Монреаль - 2:2, Вінісіус - 3:2 , Бертон - 3:2.

"Реал": Навас (Куртуа, 46), Карвахаль (Одріосола, 46), Начо, Рамос (Де ла Фуенте, 65), Менді (Марсело, 46), Васкес (Іско, 46), Модрич (Валенсіано, 65), Кроос (Фільгадо, 65), Азар (Бейл, 46), Йович (Варан, 16), Бензема (Асенсіо, 46 (Вінісіус, 65)).

Арсенал: Мартінес, Чамберс, Сократіс, Колашинац, Дженкінсон, Уїллок (Монреаль, 46), Джака, Озіл (Сака, 74), Мхітарян (Нелсон, 75), Обамеянг (Бертон, 75), Ляказетт (Нкетіа, 74).

Вилучення: Начо, 9; Сократіс, 40.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що колишній гравець "Динамо", який виступав у Росії, повернувся в Україну.