Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

"Атлетіко" принизив "Реал" в Кубку чемпіонів: відеоогляд

У матчі Міжнародного кубка чемпіонів "Атлетіко" в мадридському дербі розгромив "Реал" з рахунком 7:3. Зустріч відбулася в американському Іст-Рутерфорді на стадіоні "Нью-Мідоулендс".

Рахунок вже на 1-й хвилині відкрив Дієго Коста, якому трохи допоміг рикошет. Через кілька хвилин Феліш збільшив перевагу "Атлетіко", замкнувши простріл. Через кілька хвилин Корреа довів рахунок до розгромного, а Коста ще до перерви зробив його принизливим. У другій половині "матрацники" продовжили знущатися над "Реалом", забивши ще два голи. Королівському клубу вдалося лише скоротити розрив у рахунку, двічі відзначившись у кінцівці зустрічі.

"Реал" Мадрид Іспанія - "Атлетіко" Мадрид Іспанія - 3:7 (0:5)

Голи: Начо (59), Бензема (85, з пенальті), Хаві (89) - Дієго Коста (1, 28, 45, з пенальті, 51), Феліш (8), Корреа (19), Вітоло (70)

"Реал": Куртуа (Навас, 46), Марсело (Бейл, 62), Рамос (Хаві, 62), Одріосола (Карвахаль, 46), Начо, Іско (Родріго, 62), Кроос, Азар (Адрі, 62), Модріч (Кубо, 62), Вінісіус Жуніор (Васкес, 46), Йович (Бензема, 30).

"Атлетіко": Облак, Савич (Феліпе, 66), Ермосо (Монтеро, 66), Тріпп'єр (Карлос Ісаак, 65), Лоді (Санчес, 66), Сауль (Еррера, 66), Коке (Льоренте, 66), Лемар (Санабрія, 66), Жоау Феліш (Вітоло, 66), Дієго Коста, Мората (Корреа, 13; Камельо, 66).

Вилучення: Дієго Коста (65), Карвахаль (65).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Реал" переміг "Арсенал" у матчі Міжнародного кубка чемпіонів.