23 квітня

22 квітня

21 квітня

Найкращий клуб Європи зганьбився в товариському матчі з італійцями: відеоогляд

Переможець Ліги чемпіонів-2018/19 англійський "Ліверпуль" в товариському матчі зазнав поразки від італійського "Наполі" з рахунком 0:3. Зустріч відбулася в шотландському Единбурзі на стадіоні "Мюррейфілд".

"Ліверпуль" міг відкрити рахунок на початку зустрічі, але Орігі з близької відстані пробив повз ворота. На 17-й хвилині Інсіньє промчав по флангу, змістився в центр і ударом з 18 метрів відправив м'яч точно в кут воріт. В середині тайму Інсіньє прострілив з флангу і Милик в падінні переправив м'яч у ворота.

На початку другого тайму всі питання про переможця зняв Юнес, який добив м'яч у сітку після удару Інсіньє.

"Ліверпуль" (Англія) - "Наполі" (Італія) - 0:3 (0:2)

Голи: Інсіньє (17), Милик (28), Юнес (52)

"Ліверпуль": Міньоле, Матіп (Ловрен, 62), ван Дейк (ван ден Берг, 79), Робертсон (Хувеп, 74), Александер-Арнольд (Гомес, 73), Мілнер (Льюїс, 79), Вейналдум (Данкан, 79), Хендерсон (Вілсон, 62), Окслейд-Чемберлен (Лаллана, 62), Фабіньо (Елліотт, 79), Орігі (Брустер, 62)

"Наполі": Мерет, Манолас (Кірікеш, 46), Максимович (Луперто, 61), Руй (Гулам, 46), Ді Лоренцо (Хюсай, 61), Зелінські, Мертенс (Юнес, 46), Кальєхон, Верді (Гаетано, 61), Інсіньє, Милик (Тутін, 74)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Ліверпуль" програв іспанському клубу в товариському матчі.