Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

Найкраща тенісистка України в блискучому стилі вийшла в чвертьфінал престижного турніру

Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла швейцарку Белінду Бенчіч і вийшла в чвертьфінал турніру в канадському Торонто.

Українка захопила ініціативу з перших хвилин поєдинку і відразу зробила брейк, а потім пішла у відрив. До кінця сету Світоліной вдалося ще двічі взяти подачу суперниці і завершити партію з рахунком 6:2.

У другому сеті наша співвітчизниця ще тричі взяла подачу Бенчіч, але при рахунку 5: 2 швейцарка несподівано вперлася і відіграла три матчбола, а потім взяла свій гейм. Втім, в 10-му геймі Світоліна дотиснула суперницю і виграла матч.

Белінда Бенчіч (Швейцарія) - Еліна Світоліна (Україна) - 2:6, 4:6

Варто відзначити, що Світоліна вперше в кар'єрі обіграла Бенчіч, але поки поступається їй за особистими зустрічами з рахунком 1:2.

В 1/4 фіналу Світоліна зіграє з американкою Софією Кенін, яка обіграла українку Даяну Ястремську.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що у 2-му колі турніру в Торонто Світоліна здобула важку перемогу над Синяковой.

Розділ: Спорт Тема: Теннис