Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Найтитулованіший клуб світу на старті сезону розбив "кельтів": відео

У матчі 1-го туру чемпіонату Іспанії "Реал" в гостях обіграв "Сельту" з рахунком 3:1.

Перший тайм пройшов за переваги господарів, проте завершився він на користь гостей. На 12-й хвилині зустрічі Бейл прострілив з лівого флангу, а Бензема замкнув його передачу.

Після перерви, здавалося, у "Королівського клубу" буде мало шансів на підсумковий успіх. На 56-й хвилині арбітр після перегляду VAR видалив з поля Модріча. Однак, залишившись у меншості, "Реал" досить легко забив господарям два м'ячі. Відзначилися Кроос і Васкес. Лише в самому кінці зустрічі "кельтам" вдалося забити гол престижу.

"Сельта" - "Реал" - 1:3

Голи: Бензема, 12; Кроос, 61; Л. Васкес, 80; Лосада, 90+1.

"Сельта": Бланко, К. Васкес, Араухо, Костас, Оласа, Мендес, Лоботка (Сісто, 75), Бельтран (Діоп, 83), Суарес, Фернандес (Лосада, 88), Аспас.

"Реал": Куртуа, Одріосола, Варан, Рамос, Марсело, Модріч, Каземіро, Кроос, Бейл (Іско, 75), Бензема (Йович, 81), Вінісіус (Л. Васкес, 69).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Барселона" без Мессі розпочала чемпіонат з поразки.