Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Українки допомогли Європі перемогти США на історичному турнірі з легкої атлетики

У Білорусі відбувся перший в історії легкоатлетичний матч між збірними США і Європи, в якому відмінно проявили себе українські легкоатлетки, які завоювали п'ять медалей.

Юлія Левченко стала володаркою золотої медалі зі стрибків у висоту, встановивши персональний рекорд - 2,02 метри. Срібло завоювала українка Ірина Геращенко, якій підкорилася висота 1,98 метра.

Анна Рижикова виграла забіг на 400 метрів з бар'єрами, подолавши дистанцію за 55,33 секунди.

Марина Бех-Романчук посіла друге місце в стрибках у довжину. Українка показала результат - 6,73 метри.

Ольга Ляхова стала володаркою срібної медалі в забігу на 800 метрів, пробігши дистанцію за 2 хвилини 4,90 секунди.

У загальному заліку Європа здобула перемогу над США з рахунком 724,50 на 601,50 очок.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що український легкоатлет завоював золоту медаль чемпіонату Європи.

Розділ: Спорт Тема: Спорт