НБУ:USD  39.15

8 травня

7 травня

16-річний футболіст приніс "Барселоні" розгромну перемогу в чемпіонаті: відео

У матчі 4-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона" розгромила "Валенсію" з рахунком 5:2.

Головною дійовою особою на старті поєдинку став 16-річний вінгер господарів Ансу Фаті. Вже на 2-й хвилині він відкрив рахунок, а ще через п'ять хвилин віддав результативний пас на Френкі де Йонга. Гостям вдалося до перерви один м'яч відіграти. Однак у другому таймі "Барса" ще тричі вразила ворота Яспера Сіллессена.

"Барселона" - "Валенсія" - 5:2

Голи: Фаті, 2; де Йонг, 7; Гамейро, 27; Піке, 51; Суарес, 61; Суарес, 82; Гомес, 90+2.

"Барселона": тер Штеген, Семеду, Піке, Лангле, Альба, Артур (Відаль, 72), Бускетс, де Йонг (Ракитич, 70), Перес, Фаті (Суарес, 60), Грізманн.

"Валенсія": Сіллессен, Васс, Гарай, Габріель, Гайя, Торрес (Канг Лі, 67), Коклен, Парехо, Гуедеш (Черишев, 67), Гамейро, Родріго (Гомес, 72).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Реал" перервав серію невдач в чемпіонаті Іспанії.