• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

8 травня

"Реал" перервав серію невдач в чемпіонаті Іспанії: відеоогляд

У матчі 4-го туру чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" добився перемоги над "Леванте" з рахунком 3:2. Зустріч відбулася у Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу".

В середині першого тайму рахунок відкрив Карім Бензема. Через кілька хвилин француз забив другий гол, оформив дубль. Перед свистком на перерву рахунок до крупного довів Каземіро. На початку другого тайму розрив в рахунку скоротив Майораль, який належить "Реалу", а за "Леванте" виступає на правах оренди. На 75-й хвилині другий гол у ворота королівського клубу забив Мелеро. У кінцівці зустрічі гості притиснули "Реал" до воріт, але мадридцям вдалося утримати переможний рахунок.

Таким чином, "Реал" перервав двоматчеву серію без перемог і вийшов на друге місце в Прімері.

"Реал" Мадрид - "Леванте" - 3:2 (3:0)

Голи: Бензема (25, 31), Каземіро (40) - Майораля (49), Мелеро (75)

"Реал": Куртуа, Варан, Марсело, Карвахаль, Рамос (Мілітао, 60), Васкес, Каземіро (Азар, 60), Кроос, Хамес, Вінісіус Жуніор, Бензема (Йович, 83).

"Леванте": Фернандес, Дуарте (Мелеро, 68), Везу, Клерк, Мірамон, Рочіна (Рохер Марті, 68), Кампанья, Вукчевич (Барді, 56), Постіго, Майораля, Моралес.

Попередження: Каземіро (28), Васкес (40), Везу (80), Клерк (90).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в 3-му турі Прімери "Реал" ледь не програв "Вільярреалу".