• НБУ:USD 39.55
НБУ:USD  39.55

20 квітня

Хорватське "Динамо" влаштувало грандіозну сенсацію в Лізі чемпіонів

У матчі 1-го туру групового турніру Ліги чемпіонів загребське "Динамо" несподівано легко розправилося з італійської "Аталантою", здобувши перемогу з рахунком 4:0.

Хорвати забили швидкий гол на 10-й хвилині, відзначився Леовац. У першому таймі м'яч ще двічі здобував у воротах італійського клубу, обидва рази відзначився Оршіч. У другому таймі Оршіч оформив хет-трик, встановивши остаточний рахунок.

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський вийшов на заміну в другому таймі за рахунку 0:3.

"Динамо" Загреб Хорватія - "Аталанта" Італія - 4:0 (3:0)

Голи: Леовац (10), Оршіч (31, 42, 68)

"Динамо" Загреб: Ліваковіч, Теофіль-Катрін, Леовац, Стоянович, Ділавер, Ольмо, Моро (Гояк, 73), Оршіч (Іванушец, 76), Адемі, Періч, Петкович (Гаврановіч, 83).

"Аталанта": Голліні, Хатебур, Толоі, Гімшіті, Госенс, Гомес, де Рон, Ілічіч (Барроу, 88), Фройлер (Пашаліч, 46), Масьєлло (Малиновський, 46), Сапата.

Попередження: Гімшіті (18), де Рон (27), Теофіль-Катрін (39), Моро (66), Госенс (79).