Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Сенсація дня: австрійські "вовки" розбомбили знаменитий німецький клуб в Лізі Європи

Скромний австрійський клуб "Вольфсберг" став творцем головної сенсації першого туру групового турніру Ліги Європи. В гостях австрійці розгромили імениту німецьку "Боруссію" з Менхенгладбаха з рахунком 4:0.

Уже в першому таймі рахунок на користь гостей був просто шокуючим - 3:0. У другому таймі розгром продовжився. Господарі поля навіть не змогли відповісти голом престижу.

Цікаво, що букмекери не сумнівалися в перемозі домашньої команди і вже точно мало хто вірив в таку поразку "Боруссії" від скромного суперника.

Група J

"Боруссія М" (Німеччина) - "Вольфсберг" (Австрія) - 0:4 (0:3)

Голи: Вайссман, 13 (0:1). Ляйтгеб, 31 (0:2). Ріцмайєр, 41 (0:3). Ляйтгеб, 68 (0:4).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що російські клуби жорстоко принизили в Лізі Європи.