Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

Чорний четвер України: Світоліна зганьбилася на супертурнірі в Китаї

Перша ракетка України Еліна Світоліна у чвертьфіналі турніру в китайському місті Ухань зазнала поразки від американської тенісистки Алісон Ріск. За кілька годин до цього турнір покинула інша українка Даяна Ястремська.

Світоліна вкрай невдало розпочала поєдинок, програвши свою подачу в першому ж геймі. Після цього Ріск зробила ще один брейк і пішла у відрив. Свій єдиний гейм в сеті Світоліна зуміла виграти лише за рахунку 0:4. В результаті Ріск завершила партію з розгромним рахунком 6:1.

У 2-му сеті українці, здавалося, вдалося нав'язати боротьбу суперниці. Світоліна зуміла зробити зворотний брейк за рахунку 1:2, але незабаром знову програла свою подачу. Після цього американка довела матч до перемоги.

Еліна Світоліна (Україна) - Алісон Ріск (США) - 0:2 (1:6, 3:6)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в 1/8 фіналу турніру в Ухані Світоліна розгромила російську легенду.