НБУ:USD  41.05

22 вересня

21 вересня

9 голів: "Баварія" у фантастичному матчі знищила "Тоттенгем" в Лізі чемпіонів

У матчі 2-го туру групового турніру Ліги чемпіонів лондонський "Тоттенгем Готспур" був просто розчавлений мюнхенською "Баварією".

"Тоттенгем" відкрив рахунок на 12-й хвилині, відзначився Сон, але гості швидко відігралися зусиллями Кімміха. У кінцівці тайму "Баварія" вийшла вперед завдяки голу Левандовскі. На початку другого тайму Гнабрі забив два голи поспіль і довів рахунок до розгромного. На 61-й хвилині Кейн забив пенальті і здавалося, що лондонцям вдалося відродити інтригу. Втім, кінцівка матчу залишилася повністю за німцями, які забив три голи довели рахунок до принизливого.

В іншому матчі групи сербська "Црвена Звезда" обіграла грецький "Олімпіакос" з рахунком 3:1.

"Тоттенгем" Англія - "Баварія" Німеччина - 2:7 (1:2)

Голи: Сон (12), Кейн (61, з пенальті) - Кімміх (15), Левандовскі (45, 88), Гнабрі (53, 55, 83, 89)

"Тоттенгем": Льоріс, Вертонген, Роуз, Алдервейрелд, Орье, Уінкс, Ндомбеле (Еріксен, 64), Аллі (Лукас Моура, 71), Сіссоко, Сон Хин Мін, Кейн.

"Баварія": Нойєр, Алаба (Алькантара, 46), Павар, Боатенг (Мартінес, 72), Кімміх, Толіссо, Коутіньйо, Коман (Перішич, 71), Гнабрі, Зюле, Левандовскі.

Попередження: Гнабрі (25), Ндомбеле (42), Кейн (46).