НБУ:USD  38.85

29 березня

28 березня

Ліга чемпіонів: топ-команда Португалії сенсаційно розбита в Росії

У матчі 2-го туру групового турніру Ліги чемпіонів португальська "Бенфіка" програла російському "Зеніту" з рахунком 1:3. Зустріч відбулася в Санкт-Петербурзі на стадіоні "Газпром Арена".

В середині першого тайму рахунок відкрив Артем Дзюба, скориставшись помилкою оборони суперника. На 70-й хвилині перевагу російського клубу подвоїв захисник "Бенфіки" Рубен Діаш, який відправив м'яч у власні ворота. Незабаром третій гол забив Сердар Азмун. Гості відзначилися лише голом престижу у виконанні Рауля де Томаса.

У 3-му турі "Зеніт" на виїзді зіграє з німецьким "РБ Лейпциг", "Бенфіка" на своєму полі зустрінеться з французьким "Ліоном". Обидва матчі відбудуться 23 жовтня.

Зеніт Росія - Бенфіка Португалія - 3:1 (1:0)

Голи: Дзюба (21), Рубен Діаш (70, автогол), Сердар Азмун (78) - де Томас (85)

"Зеніт": Луньов, Смольников (Осоріо, 63), Іванович, Ракицький, Дуглас Сантос, Шатов (Караваєв, 68), Оздоєв, Барріос, Дріуссі, Сердар Азмун (Єрохін, 81), Дзюба.

"Бенфіка": Влаходімос, Томаш Тавареш, Рубен Діаш, Жардел, Грімальдо, Фейса (Кайо, 60), Габріел, Пицци (Вінісіус, 60), Таарабт, Рафа Сілва, Сеферович (де Томас, 81).

Попередження: Ракицький (44).