• НБУ:USD 38.80
НБУ:USD  38.80

29 березня

Світоліна зазнала поразки у чвертьфіналі супертурніру

Лідер жіночого тенісу України Еліна Світоліна не змогла вийти в півфінал турніру WTA Premier Mandatory, призовий фонд якого перевищує 8 мільйонів доларів.

У чвертьфіналі наша співвітчизниця поступилася представниці Нідерландів Кікі Бертенс з рахунком 6:7 (6) 2:6.

Зустріч для українки почалася вкрай невдало і вже в першій партії вона програвала з рахунком 1:4. Незважаючи на це, Світоліна змогла вирівняти гру і зрівняла рахунок, але поступилася на тайбрейку.

У другій партії боротьби зовсім не було і Бертенс спокійно довела матч до перемоги.

Таким чином, суперниці зрівнялися за кількістю перемог в очних протистояннях. Обидві мають по дві вікторії.

Нагадаємо, що саме Бертенс вибила на даному турнірі другу ракетку України Даяну Ястремську.