Четвер, 2 травня

1 травня

Ліга чемпіонів: найкращий клуб Європи здобув велику перемогу в Бельгії

У матчі 3-го туру групового турніру Ліги чемпіонів діючий переможець турніру англійський "Ліверпуль" на виїзді розгромив бельгійський "Генк" з рахунком 4:1.

Вже на 2-й хвилині рахунок відкрив Окслейд-Чемберлен. У другому таймі він збільшив перевагу мерсисайдців, оформивши дубль. В кінці матчу рахунок до розгромного довели Мане і Салах. Господарям вдалося лише забити гол престижу, відзначився Одей.

"Ліверпуль" посідає друге місце в турнірній таблиці групи Е, набравши шість очок. "Генк" - на 4-му місці.

У 4-му турі "Ліверпуль" зіграє з "Генком" на своєму полі. Матч відбудеться 5 листопада.

"Генк" Бельгія - "Ліверпуль" Англія - 1:4 (0:1)

Голи: Одей (88) - Окслейд-Чемберлен (2, 57), Мане (77), Салах (87)

"Генк": Кауке, Куеста, Лукумі, Мехле, Уронен, Хейнен, Берге, Іто (Хаджі, 87), Бонгонда (Ндонгала, 66), Саматта, Онуачу (Одей, 81).

"Ліверпуль": Аліссон, Робертсон (Гомес, 63), ван Дейк, Ловрен, Окслейд-Чемберлен (Вейналдум, 74), Мілнер, Кейта, Фабіньо, Мане, Салах, Фірміно (Орігі, 80).

Попередження: Гомес (70), Одей (84).