Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Чемпіон України програв "Барселоні" в ключовому матчі футзальної Ліги чемпіонів

У матчі 2-го туру елітного раунду Ліги чемпіонів з футзалу чемпіон України херсонський "Продексім" поступився "Барселоні" з рахунком 2:4.

Українці відкрили рахунок на другій хвилині зусиллями Роніньо, але каталонський клуб незабаром вийшов вперед, відзначилися Дієго і Феррао. В середині другого тайму Даніель збільшив перевагу "Барселони", але Зваричу незабаром вдалося скоротити розрив у рахунку. У кінцівці зустрічі остаточний рахунок встановив Лозано.

Таким чином, "Барселона" вийшла на перше місце в групі D, випереджаючи "Продексім" на три очки.

У заключному турі "Барселона" зіграє з білоруської "Столицею", а "Продексім" зустрінеться з чеською "Спартою".

Варто зазначити, що до фінального турніру вийде тільки переможець групи.

"Продексім" - "Барселона" - 2:4 (1:2)
Голи: Роніньо (2), Зварич (32) - Дієго (4), Феррао (8), Даніель (29), Лозано (40)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в 1-му турі елітного раунду Ліги чемпіонів "Продексім" обіграв "Столицю".

Розділ: Спорт Тема: Спорт