Неділя, 28 квітня

28 квітня

"Манчестер Сіті" виграв битву в "аристократів" у чемпіонаті Англії

"Манчестер Сіті" обіграв "Челсі" в матчі 13-го туру чемпіонату Англії. Зустріч завершилася з рахунком 3:1.

Першими в матчі забили гості. На 22-й хвилині Н'Голо Канте, вийшовши один на один з Едерсоном, відправив м'яч у ворота повз воротаря "Манчестер Сіті". Господарі відігралися через 7 хвилин завдяки удару Кевіна Де Брюйне і двом рикошетам. На 37-й хвилині "Сіті" вже був попереду. Ріяд Марез увірвався до штрафної і пробив у дальній кут. Аррісабалага врятувати лондонців не зміг.

Після перерви у команд було кілька хороших можливостей змінити рахунок на табло, проте забити не вдавалося ні господарям, ні гостям. Доки на 3-й компенсованій хвилині не відзначився Рахім Стерлінг, однак арбітр угледів у нього офсайд.

ЧЕМПІОНАТ АНГЛІЇ

13-й тур

МАНЧЕСТЕР СІТІ - ЧЕЛСІ - 2:1

Голи: Канте, 22; Де Брюйне, 29; Марез, 37.

Манчестер Сіті: Едерсон, Менді, Стоунз, Фернандіньо, Канселу, Ернандес (Гюндоган, 52), Д. Сілва (Фоден, 67), Де Брюйне, Марез, Стерлінг, Агуеро (Жезус, 77).

Челсі: Аррісабалага, Аспілікуета, Зума, Томорі, Емерсон (Джеймс, 59), Ковачич, Жоржиньо (Маунт, 74), Канте, Пулішич, Вілліан, Абрахам (Батшуайі, 74).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Ліверпуль" виграв битву лідерів чемпіонату Англії.