Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

"Аякс" зробив крок до виходу в плей-офф Ліги чемпіонів

"Аякс" в матчі п'ятого туру групового етапу у Франції грав проти "Лілля" і здобув перемогу з рахунком 2:0.

Гості відкрили рахунок на другій хвилині, коли точним ударом відзначився Зійех. Закріпити перевагу нідерландські футболісти змогли в середині другого тайму, коли відзначився Промес.

Перемога дозволила "Аяксу" одноосібно очолити квартет. Друге і третє місце займають "Челсі" і "Валенсія", які мають на два бали менше, ніж у "Аякса".

Лілль - Аякс 0:2

Голи: Зійех, 2, Промес, 59

Лілль: Меньян - Челік, Джало, Магальяйнс, Мандава - Сумаре, Андре (Санчеш, 77) - Іконі, Язичі (Ремі, 82), Бамба (Араужо, 72) - Осімхен

Аякс: Онана - десть, Схюрс, Мартінес, Тальяфіко - Лабьяд (Ланг, 45+2), Ван де Беек - Мазрауі (Альварес, 46), Зійех (Де Йонг, 85), Промес - Тадич

Попередження: Мандава, Осімхен - Мазрауі

Нагадаємо, що італійський "Інтер" розбив одного з головних аутсайдерів Ліги чемпіонів.