Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Італійський "Інтер" розбив одного з головних аутсайдерів Ліги чемпіонів

В м атче п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів італійський "Інтер" на виїзді обіграв чеську "Славію" з рахунком 3:1.

Команда Антоніо Конте відкрила рахунок на 19-й хвилині, але ще до свистка на перерву "Славія" відігралася.

Вийти вперед італійці змогли тільки на 81-й хвилині, коли забив Лукаку. Ще через 8 хвилин Лаутаро Мартінес поставив крапку.

Доля другого рядка в групі вирішиться в шостому турі, в якому "Інтер" прийме "Барселону", а "Славія" на виїзді зіграє з "Боруссією".

Славія - Інтер 1:3

Голи: Соучек, 37 (з пенальті) - Мартінес, 19, 88, Лукаку, 81.

Славія: Даніел Колар - Цоуфал, Фрідріх (Такач, 83), Кудела, Боріл - Соучек, Гушбауер (Зелений, 70) - Масопуст, Станчу (Траоре, 58), Шевчик - Олайінка

Інтер: Ханданович - Де Врей, Шкрініар, Годін - Кандрева, Брозовіч, Валеро (Гальярдіні, 77), Весіно (Еспозіто, 80), Бірагі (Лазаро, 76) - Мартінес, Лукаку

Попередження: Кудела - Весіно, Мартінес.