Четвер, 28 березня

28 березня

Ліверпуль - Наполі - 1:1 Відеоогляд

У матчі 5-го туру групового турніру Ліги чемпіонів англійський "Ліверпуль" вдома приймав італійський "Наполі". Гра завершилася внічию 1:1.

У цій грі мало вирішуватися перший учасник плей-офф турніру, однак команди не змогли визначити переможця. Більш того, в разі перемоги "червоні" достроково гарантували собі перше місце в квартеті.

На гол в середині першого тайму від Мертенса "Ліверпуль" відповів точним ударом на 65-й хвилині, коли відзначився Ловрен.

Ліверпуль - Наполі 1:1

Голи: Ловрен, 65 - Мертенс, 21

Ліверпуль: Аліссон - Гомес (Окслейд-Чемберлен, 57), Ловрен, ван Дейк, Робертсон - Хендерсон, Фабіньо (Вейналдум, 19), Мілнер (Александер-Арнольд, 78) - Салах, Фірміно, Мане

Наполі: Мерет - Максимович, Манолас, Кулібалі, Маріу Руї - Ді Лоренцо, Аллан, Зьелінскі (Юнес, 85), Руїс - Мертенс (Елмас, 81), Лосано (Льоренте, 72)

Попередження: Робертсон - Кулібалі, Аллан