Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Кубок світу з біатлону: результати чоловічої індивідуальної гонки в Остерсунді

В рамках першого етапу Кубка світу з біатлону в шведському Остерсунді відбулася чоловіча індивідуальна гонка на дистанції в 20 кілометрів.

Гонка стала бенефісом французьких біатлоністів, які зайняли весь п'єдестал пошани. Переможцем став Мартен Фуркад, срібну медаль отримав Сімон Детьє, бронзову - Кантен Фійон Майї. Більш того, четверте місце посів ще один француз - Емільен Жаклен. З українців найкращим став Дмитро Підручний, який фінішував на 20-й позиції.

Результати гонки

1. Мартен Фуркад (Франція) - 53:11.9 (1 промах)

2. Сімон Детьє (Франція) - +12.7 (1)

3. Кантен Фійон Майї (Франція) - +1:50.8 (3)

4. Емільен Жаклен (Франція) - +2:17.8 (2)

5. Беньямін Вегер (Швейцарія) - +2:28.2 (1)

6. Тар'єй Бе (Норвегія) - +2:28.8 (2)

7. Фаб'єн Клод (Франція) - +2:32.4 (2)

8. Матвій Єлісєєв (Росія) - +2:54.6 (1)

9. Олександр Логінов (Росія) - +2:55.1 (2)

10. Йоганнес Бе (Норвегія) - 3:12.6 (2)

...

20. Дмитро Підручний (Україна) - +4:14.5 (3)

38. Артем Прима (Україна) - +5:57.0 (4)

54. Руслан Ткаленко (Україна) - +6:56.6 (3)

74. Артем Тищенко (Україна) - +8:54.5 (2)

84. Антон Дудченко (Україна) - +9:38.8 (5)

Завдяки перемозі Фуркад вийшов на перше місце в загальному заліку Кубка світу, набравши 100 очок. Друге місце займає норвежець Тар'єй Бе (92), третє - його брат Йоганнес Бе (91). очок). Серед українців найкращий результат у Дмитра Підручного, який з 21 очком посідає 30-е місце. Артем Прима (9) - 47-е місце.