Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

"Ліверпуль" у надвидовищному матчі завоював путівку в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

"Ліверпуль" обіграв "Ред Булл Зальцбург" з рахунком 2:0 у матчі 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Перший тайм, незважаючи на видовищну гру у виконанні команд завершився без забитих м'ячів. Рахунок же був відкритий на 57-й хвилині. Садіо Мане виконав навіс на Набі Кейта, а той ударом головою вразив порожні ворота господарів, які для чогось залишив Цица Станкович. Через 2 хвилини "Ред Булл Зальцбург" пропустив знову. Жером Онгюен і Станкович подарували м'яч Мохамеду Салах, після чого єгиптянин відправив м'яч у порожні ворота. Пропустивши двічі, господарі, які до цього грали на рівних з фаворитом, вже не змогли зібратися. Гості ж впевнено довели матч до перемоги.

Таким чином, "Ліверпуль" зайняв 1-е місце у групі E, набравши 13 очок. Другим став "Наполі" (12 очок), "Ред Булл Зальцбург" (7) - 3-й, "Генк" (1) - 4-й.