Четвер, 28 березня

28 березня

Наполі - Генк - 4:0 Відеоогляд

У матчі 6-го туру групового турніру Ліги чемпіонів італійський "Наполі" на своєму полі розгромив бельгійський "Генк" з рахунком 4:0.

Ще до перерви у воротах гостей побувало три м'ячі. Автором усіх з них став польський нападник неаполітанців Аркадіуш Мілік. Вже після перерви, реалізувавши пенальті, крапку в матчі поставив Дріс Мертенс.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Група Е. 6-й тур

НАПОЛІ Італія - ГЕНК Бельгія - 4:0

Голи: Мілік, 3; Мілік, 26; Мілік, 37 (з пенальті); Мертенс, 75.

Наполі: Мерет, Ді Лоренцо, Кулібалі, Манолос, Руй, Кальєхон (Льоренте, 79), Аллан, Руїс, Зеліньський (Гаетано, 72), Мертенс, Мілік (Лосано, 78).

Генк: Вандерворд, Мехле, Деваєст, Лукумі, Де Норре (Борхес, 82), Грошовський, Берг, Дзюня (Хаджи, 72), Пеінтсіл, Онуачу, Самата (Бонгонда, 63).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Ліверпуль" у надвидовищному матчі завоював путівку в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.