Пʼятниця, 10 травня
  • НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

10 травня

Ліга чемпіонів: "Баварія" завершила груповий турнір зі стовідсотковим показником

Мюнхенська "Баварія" обіграла англійський "Тоттенхем" в матчі шостого туру групового турніру Ліги чемпіонів з рахунком 3:1. Таким чином, німецький колектив виграв всі свої матчі на даній стадії.

Перший м'яч у воротах команди Жозе Моурінью побував уже на 14-й хвилині, коли точним ударом відзначився Коман. Через шість хвилин Сессеньон рахунок зрівняв, а ще до перерви Мюллер знову вивів свою команду вперед.

Заключний м'яч забив Коутіньо в середині другого тайму. Примітно, що в воротах гостей могло побувати куди більше м'ячів, але господарі явно не хотіли грати на максимум своїх можливостей і довели зустріч до впевненої перемоги "легкої кров'ю".

Баварія - Тоттенхем 3:1

Голи: Коман, 14, Мюллер, 45, Коутіньо, 64 - Сессеньон, 20.

Баварія: Нойер - Павар, Мартінес (Горецька, 87), Боатенг, Девіс - Алькантара, Кімміх - Коман (Мюллер, 26), Коутіньо, Перішич (Зіркзе, 86) - Гнабрі.

Тоттенхем: Гассаніга - Уокер-Пітерс, Фойт, Альдервейрельд, Роуз - Дайер (Ваньяма, 81), Сіссоко - Ло Чельсо (Скіпп, 65), Еріксен, Сессеньон - Моура (Сон Хин Мін, 65).