30 квітня

29 квітня

28 квітня

27 квітня

Кубок світу з біатлону: результати і відео чоловічої гонки переслідування в Ансі

У французькому Ансі в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону сезону-2019/20 проходила чоловіча гонка переслідування.

Від України в гонці виступали Дмитро Підручний (18-й стартовий номер), Антон Дудченко (31), Артем Прима (34) і Руслан Ткаленко (39).

Перемогу в гонці здобув лідер загального заліку Кубка світу норвежець Йоханнес Бо. Дистанцію у 12,5 кілометра він, допустивши один промах, подолав за 30 хвилин і 7,8 секунди. Другим став француз Кентен Фійон-Майє (22 секунди відставання при точній стрільбі), третім - ще один норвежець Ветле-Сьястад Крістіансен (хвилина відставання від лідера і один промах).

Найкращим з українців став Дмитро Підручний, що фінішував 20-м. Його відставання від лідера при п'яти промахах склало 2 хвилини і 55 секунд. Решта наших співвітчизників розташувалися на наступних місцях:

27. Артем Прима (3 промахи) +3:07,8
29. Антон Дудченко (3) +3:15,5
47. Руслан Ткаленко (4) +4:25,3

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Україна виграла другу медаль за день на Кубку IBU.