Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Українські біатлоністи провели найкращу гонку в сезоні

Українські біатлоністи вдало виступили у спринтерській гонці на п'ятому етапі Кубка світу в німецькому Рупольдингу.

Так, відразу два наших співвітчизника в особі Руслана Прими та Дмитра Підручного фінішували в десятці найсильніших - перший став 8-м, а другий - 10-м. В очковій зоні гонку завершили також Сергій Семенов (36-е місце) і Антон Дудченко (37-е місце). Всі четверо не допустили жодного промаху на двох вогневих рубежах.

Перемогу в гонці здобув француз Мартен Фуркад. Він був точний на двох вогневих рубежах і пробіг дистанцію у 10 км за 22 хвилини і 41,5 секунди. Другим став його співвітчизник Кентен Фійон-Майє, який поступився лідеру всього 3,1 секунди. На третьому місці розташувався німець Бенедикт Долль з відставанням від Фуркада у 12 секунд. Фійон-Майєі Долль на вогневих рубежах теж були точні.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українські біатлоністи увійшли до топ-3 в естафеті на Кубку IBU.