Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Кубок світу з біатлону: результати жіночої індивідуальної гонки в Поклюці

У словенській Поклюці, яка приймає шостий етап Кубка світу з біатлону сезону-2019/20, відбулася жіноча індивідуальна гонка.

Від України в гонці виступали п'ять біатлоністок: Олена Підгрушна (4-й стартовий номер), Юлія Джима (30-й), Дар'я Блашко (41-й), Анастасія Меркушина (78-й), Юлія Журавок (82-й).

Перемогу в гонці святкувала німкеня Деніз Херрманн. Дистанцію у 15 км вона подолала за 41 хвилину і 33,4 секунди і не допустила жодного промаху на вогневих рубежах. Друге місце зайняла шведка Анна Еберг (59,2 секунди відставання від лідера, 1 промах). Третьою стала француженка Анаїс Бескон (1 хвилина 15,7 секунди відставання від лідера, 0 промахів).

Найкращою з українок стала Юлія Джима - 14-е місце (3 хвилини і 35,2 секунди відставання від лідера, 2 промахи). Решта наших співвітчизниць виступили наступним чином:

37. Анастасія Меркушина +5:43.7 (3)
40. Олена Підгрушна +5:54.9 (3)
68. Юлія Журавок +8:03.7 (4)
77. Дар'я Блашко +9:22.3 (4)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українки провели яскраву гонку на Кубку світу з біатлону.