Пʼятниця, 19 квітня
  • НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

19 квітня

Колишній гравець "Динамо" Гармаш забив перший гол в чемпіонаті Туреччини: опубліковано відео

Український півзахисник "Різеспор" Денис Гармаш забив свій дебютний гол в чемпіонаті Туреччини.

Футболіст відзначився в матчі 19-го туру Суперліги з "Сівасспором". Українець вийшов на поле на початку другого тайму, на 60-й хвилині увірвався в штрафний майданчик і точно пробив в ближній кут. Втім, "Різеспор" не зумів утримати перемогу, пропустивши вирішальний гол на 93-й хвилині. У підсумку, поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1. Повний матч за "Різеспор" провів ще один українець - захисник Микола Морозюк.

Після 19 турів "Різеспор" займає 11-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Туреччини.

29-річний Гармаш перейшов в турецький клуб на початку січня 2020 року з київського "Динамо" на правах оренди. Угода укладена до закінчення сезону-2019/2020.

Раніше повідомлялося, що український півзахисник Руслан Малиновський забив один з найкращих голів Серії А в грудні.