28 квітня

27 квітня

26 квітня

Непереможний "Ліверпуль" здобув чергову яскраву перемогу в Англії

У перенесеному матчі 18-го туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" на виїзді здобув перемогу над "Вест Хемом", за який виступає українець Андрій Ярмоленко. Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 2:0.

Що стосується нашого співвітчизника, то гру з лідером першості він пропускав через травму. А ось у "Ліверпуля" головною втратою була відсутність Садіо Мане. Незважаючи на це, вже в першому таймі гості вийшли вперед: відзначився Салах з пенальті.

На старті другого тайму гості швидко рахунок подвоїли, коли після шикарного контратаки забив Окслейд-Чемберлен. Асистував британцеві все той же Салах.

"Ліверпуль" здобув 23-у перемогу в 24-х турах чемпіонату Англії і продовжив впевнену ходу до чемпіонського титулу. На даний момент "червоні" набрали 70 очок з 72 можливих і тільки чудо зможе перешкодити їм стати чемпіонами.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що футболісти лідера чемпіонату Німеччини влипли в скандал через перукаря.