Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Збірна України зганьбилася на старті хокейного відбору Олімпіади-2022

Хокейна збірна України зазнала розгромної поразки з рахунком 1:8 від національної команди Казахстану в матчі відбіркового турніру до Олімпійських ігор 2022 року. Поєдинок відбувся в Нур-Султані (Казахстан).

Українці вкрай невдало розпочали матч, пропустивши три шайби вже до восьмої хвилині. За рахунку 0:4 українській збірній вдалося закинути шайбу, на 15-й хвилині відзначився Сергій Бабинець. Втім, це виявилася єдина світла пляма в грі українців в цьому матчі.

Україна - Казахстан - 1:8 (1:5, 0:2, 0:1)

Голи: Бабинець (15) - Шевченко (3), Петухов (7), Метальников (8), Старченко (12), Жайлауов (17), Діц (32), Шестаков (34), Орєхов (51)

Наступний поєдинок збірна України проведе 7 лютого проти команди Польщі. Початок поєдинку о 11:00.

Раніше повідомлялося, що збірна України залишилася без кількох провідних гравців перед відбором Олімпіади-2022.