• НБУ:USD 40.25
  • НБУ:EUR 43.00
НБУ:USD  40.25

27 червня

Кінець суперсерії: "Ліверпуль" сенсаційно програв в чемпіонаті Англії, відеоогляд

У матчі 28-го туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" на виїзді програв "Вотфорду" з рахунком 0:3.

У першому таймі команди в основному боролися в центрі поля і до небезпечних моментів справа майже не доходила. Все змінилося в другій половині. На початку тайму Сарр і Робертсон мали шанси забити, але в обох випадках на висоті були воротарі. На 54-й хвилині рахунок відкрив Сарр, замкнувши простріл у виконанні Дукуре. Гості не встигли отямитися, як пропустили другий гол. Сарр отримав пас від Діні, втік сам на сам і перекинув м'яч через Аліссона. На 72-й хвилині рахунок до крупного довів Діні з передачі Сарра.

Для "Ліверпуля" ця поразка стала першою в Прем'єр-лізі після 44-матчевої безпрограшної серії.

Незважаючи на поразку, "Ліверпуль" продовжує впевнено лідирувати. "Уотфорд" покинув зону вильоту і тепер займає 17-е місце.

"Вотфорд" - "Ліверпуль" - 3:0 (0:0)

Голи: Сарр (54, 60), Діні (72)

"Вотфорд": Фостер, Феменія, Кеткарт, Кабаселе, Мазіна, Дукуре, Капу, Хьюз, Сарр (Пуссетто, 82), Діні, Деулофеу (Перейра, 37).

"Ліверпуль": Аліссон, ван Дейк, Робертсон, Александер-Арнолд, Ловрен, Окслейд-Чемберлен (Орігі, 65), Вейналдум (Лаллана, 61), Фабіньо, Мане, Салах, Фірміно (Мінаміно, 79).

Раніше повідомлялося, що в 27-му турі чемпіонату Англії "Ліверпуль" переміг "Вест Гем".