Пʼятниця, 10 травня
  • НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

10 травня

Кубок світу з біатлону: Україна зупинилася за крок від медалі в жіночій естафеті

У суботу, 7 березня, в чеському Нове-Место, який приймає 7-й етап Кубка світу з біатлону, відбулася жіноча естафета. Перемогу в гонці святкували біатлоністки з Норвегії.

Другими стали француженки, третіми - німкені. Збірна України у впертій боротьбі з росіянками зуміла завоювати четверте місце.

Для жіночої збірної Норвегії ця перемога стала вже сьомою поспіль в рамках Кубка світу.

Кубок світу. 7-й етап. Нове-Место (Чехія)

Естафета 4х6 км. жінки

1. Норвегія 1: 09.14,8

2. Франція +28,7

3. Німеччина +57,0

4. Україна +58,5

5. Росія +1.11,7

У заліку жіночого Кубка націй лідирує Норвегія, яка набрала 4690 очок. Друге місце займає Німеччина (4594 очка), на третій позиції Швеція (4371 очко). Україна - 6-я (4149 очок).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що збірна України добилася видатного успіху на чемпіонаті Європи з біатлону.