Один з найкращих біатлоністів в історії несподівано оголосив про завершення кар'єри

Французький біатлоніст Мартен Фуркад оголосив про рішення завершити професійну кар'єру після закінчення нинішнього сезону.

Про це француз повідомив в своєму Twitter.

"Спасибі за подорож. Час сказати: "Прощавай", - написав Фуркад.

31-річний Фуркад п'ять разів ставав олімпійським чемпіоном і 13 разів вигравав золоту медаль чемпіонату світу. Він є першим біатлоністом в історії, який сім разів поспіль вигравав Кубок світу. Фуркад здобув 82 перемоги на етапах Кубка світу, що є другим результатом в історії, і 149 разів був на подіумі.

У нинішньому сезоні Фуркад є лідером Кубка світу, випереджаючи норвежця Йоганнеса Бе на 10 очок. Переможець визначиться в гонці переслідування в фінському місті Контіолахті 14 березня.

Раніше повідомлялося, що в Контіолахті відбувся чоловічий спринт. З результатами можна ознайомитися тут.