Пʼятниця, 17 травня
  • НБУ:EUR 42.45

17 травня

Українець став призером чемпіонату Європи після дискваліфікації росіянина через допінг

Український легкоатлет Руслан Дмитренко визнаний бронзовим призером чемпіонату Європи-2014 з спортивної ходьби на 20 км. Це сталося через шість років після проведення змагань.

Справа в тому, що результат Дмитренка став третім на європейській першості після дискваліфікації росіянина Олександра Іванова за порушення антидопінгових правил.

Відзначимо, що чемпіонат Європи проходив шість років тому в Цюріху. Тоді Іванов посів друге місце, а Дмитренко лише за результатами фотофінішу програв третю сходинку іншому представнику Росії Денису Стрєлкову.

До слова, в тому ж році Дмитренко став переможцем Кубка світу зі спортивної ходьби і встановив національний рекорд України.

Нагадаємо, що Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) офіційно заявило про те, що розслідування стосовно 298 російських спортсменів завершено.